Pracuj z nami

Jesteśmy grupą ludzi z silnym poczuciem misji i entuzjazmem do pracy na rzecz dobra wspólnego. Jeśli ten opis pasuje także do Ciebie, może spotkamy się w More in Common Polska. 

Wierzymy, że aby skutecznie realizować naszą misję, nasz zespół musi być równie profesjonalny, co różnorodny. Dlatego dążymy do tego, aby budowały go osoby o różnych doświadczeniach zawodowych i życiowych, różnych przekonaniach i wrażliwościach oraz wywodzące z różnych środowisk społecznych. 

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy lub praktyk. Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, a akurat nie prowadzimy otwartej rekrutacji, zachęcamy do wysłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres: polska@moreincommon.com. Stale szukamy utalentowanych osób i skontaktujemy się z Tobą, gdy pojawi się taka możliwość.

Praktykant/praktykantka

Zapraszamy studentów i studentki studiów magisterskich lub trzeciego roku studiów licencjackich na kierunku socjologia, politologia, psychologia, ekonomia lub pokrewnym do odbycia praktyk w naszym warszawskim biurze. Oferujemy 3-miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia w wymiarze 15-20 godzin tygodniowo. Szczegóły w dokumencie poniżej.

Praktyki More in Common Polska

Specjalista/specjalistka ds. komunikacji i badań

Szukamy osoby, która wesprze nasz zespół w realizacji badań społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem społecznej percepcji zmian klimatu, oraz w ich prezentowaniu przed szerszą publicznością. Oferujemy pracę w wymiarze pół etatu. Szczegóły w dokumencie poniżej.

Praca w More in Common Polska